Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Starptautiskā sadarbība

Lasīt citus rakstus

AUSA 2021

Š.g. 11.-13.oktobrī, Vašingtonā, ASV, Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas (DAIF Latvija) biedri un Latvijas Drošības un aizsardzības klastera (DAK) dalībnieki piedalās Amerikas Savienoto Valstu (ASV) armijas gada sapulcē un izstādē ‘’AUSA 2021’’, iepazīstot ASV armijas attīstības prioritātes un plānus jaunajā realitātē.

Gada sapulcē trīs dienu laikā paralēli norisinās vairāk kā 150 izzinošos pasākumu un prezentāciju, kurās tiek vēstīts par ASV armijas attīstības plāniem un izaicinājumiem, karavīru un viņu ģimeņu atbalsta pasākumiem, industrijas inovācijām aizsardzības spēju attīstībā.

DAIF Latvija Valdes priekšsēdētāja Elīna Egle raksturojot vizīti uzsver, ka ‘’uzņēmumiem, kas vēlas piegādāt produktus un pakalpojumus ASV armijai ir svarīgi izprast aktuālos armijas izaicinājumus pēc Covid 19, misijas pabeigšanas Afganistānā un attīstoties karadarbībai jaunos un vairākos spēka veidos vienlaicīgi. ASV armijas transformācija ir pastāvīgs un dinamisks process, kas aptver cilvēkus, procesus, struktūras un tehnoloģijas. Vienlaikus jāatzīmē, ka sadarbība ar ASV uzņēmumiem sniedz iespēju ieviest labākās tehnoloģijas Latvijas armijā un iesaistīties augstas pievienotās vērtības piegādes ķēdēs.’’

Vairāk: https://www.ausa.org/