Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Starptautiskā sadarbība

Esmu iesaistīta starptautiskos projektos Eiropas Savienībā, t.sk. Baltijas jūras valstīs, kuros biznesa tīklojumi sekmē izglītības un pārvaldības procesu pienesumu labākām darba vietām un uzņēmumu konkurētspējai.

Latvijas industrijas dienas NATO un ES 2022

NATO Industrijas diena un NIAG 2021

Team Europe Latvia 2022

‘’Latvijas industrijas dienas NATO un ES 2022’’. Latvijas aizsardzības un drošības uzņēmumu pārstāvjiem kopš 2013.gada tiek sniegta iespēja iepazīties ar industrijai un pētniecībai nozīmīgāko ES institūciju un NATO aģentūru darbu, biznesa un sadarbības iespējām, kā arī demonstrēt inovācijas.

Lasīt tālāk

NATO Industrijas padomnieku grupa un NATO Industrijas forums 2021.gadā norisinājās klātienē, Romā 15.-18.novembrī. NAIG plenārsēšu ietvaros norisinājās debates par aizsardzības industrijas ieguldījumi, lai mazinātu aizsardzības nozares ietekmi uz apkārtējo vidi un piemērotos klimata pārmaiņām.

Lasīt tālāk

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā apvienoja valsts, izglītības iestāžu un biedrību pārstāvjus no dažādiem sektoriem 2022.gada 25.-26.janvārim delegācijā uz Briseli.

Lasīt tālāk

AUSA 2021

Baltic MilTech un Live Firing Show 2021

Padziļinās konsultācijas par NATO un ES

AUSA jeb ASV armijas asociācijas 2021,gada sapulces vadmotīvs šogad bija ‘’laipni lūgti atpakaļ’’, kas apvienoja vairāk par 33 tūkstošiem apmeklētāju un 650 uzņēmumu ekspozīciju no vairāk kā 60 valstīm.

Lasīt tālāk

Baltic MilTech samita mērķis bija veicināt jaunas un esošas sinerģijas starp privāto un publisko sektoru, NATO un ES politikas veidotājiem, rūpniecību un pētniecību progresīvu militāro tehnoloģiju izstrādē un piemērošanā.

Lasīt tālāk

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle parakstīja Ārlietu ministrija un DAIF Latvija Saprašanās memorandu par sadarbību ilgtspējīgas Latvijas ārējās ekonomiskās politikas veidošanā 09/02/2018.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus