Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

DAK domnīcas vieno publisko un privāto sektoru

Latvijas Drošības un aizsardzības klasteris sāk darbu

Trešās "Industrijas dienas 2017" 2017.gada 2.-3.martā

Rudens domnīcu sesijā Latvijas Drošības un aizsardzības klasteria plāno iedziļināties tās dalībnieku pieredzē eksportējot uz noteiktiem reģioniem un valstīm, kā arī padziļinās dialogu ar NBS un Iekšlietu ministrijas iestādēm.

Lasīt tālāk

2017.gada 2.martā bija Latvijas Drošības un aizsardzības klastera pirmā Dalībnieku kopsapulce, kas apstiprināja DAK stratēģiju 2017.-2020.gadam, darbības nolikumu, pārvaldības struktūru un 2017.gada darba plānu.

Lasīt tālāk

Šā gada 2. un 3. martā Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā, Ezermalas ielā 6/8, Rīgā rīko “Industrijas dienas 2017”.

Lasīt tālāk

Gūsim iedvesmu un gatavosimies Mazā biznesa dienai visā Latvijā - 2016.gada 19.novembrī

DAIF Latvija biedru apgrozījums audzis par 23.23 milj., radītas 257 jaunas darba vietas

Intervija par Mazā biznesa ikdienu un tās uzlabošanu laikrakstā ‘’Diena’’

Mazais bizness ir Latvijas ilgtspējas dzinējspēks, tādēļ arī šogad iniciatīva ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ ietvaros aicinām atzīmēt Mazā biznesa dienu visā Latvijā 19.novembrī.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija 2015.gadā pievienojušies 14 un šogad jau 6 biedri. Duālā pielietojuma sektorā - militārām un civilām vajadzībām tieši nodarbināti vairāk 14 000 cilvēki, kas ir 2.5% no privātā sektorā strādājošajiem.

Lasīt tālāk

Latvijas Biznesa savienībā ’’ar lielu interesi vērojam, vai un kā situācija mainīsies, jo situāciju, kādā Latvija atradās pēc prezidentūras ES Padomē, maigi sakot, var nosaukt par stagnāciju.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus