Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Mazā biznesa diena 2019 - 16.novembrī

II Investīcijām draudzīgākās pašvaldības indekss

Latvijas drošības un aizsardzības produktu ražotāji kļūst redzamāki

Mazā biznesa diena šogad būs 16.novembrī, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Lasīt tālāk

Sagaidot 6. Mazā biznesa dienu - 2018. gada 7. novembrī norisinājās Latvijas Biznesa savienības organizētā II “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” indeksa atvēršana.

Lasīt tālāk

No 2018.gada augusta DAIF Latvija aicina zinātnes un biznesa pārstāvjus sniegt piedāvājumus Latvijas un starptautiskajai drošībai Latvijas Drošības un aizsardzības klastera izveidotā e-katalogā www.cluster.lv

Lasīt tālāk

Organizētā pilsoniskā sabiedrībā ir spēks

Piektā Mazā biznesa diena šogad 18.novembrī

DAK domnīcas vieno publisko un privāto sektoru

Š.g. 31. janvārī, Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandam svinīgi pievienojās Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija.

Lasīt tālāk

Mazā biznesa dienā ikviens var iepazīties ar Latvijas uzņēmēju piedāvājumu www.mazabiznesadiena.lv un Facebook lapā Atbalsti Mazo Biznesu. Ikviens šajā dienā var sveikt uzņēmējus ar labu vārdu vai pirkumu.

Lasīt tālāk

Rudens domnīcu sesijā Latvijas Drošības un aizsardzības klasteria plāno iedziļināties tās dalībnieku pieredzē eksportējot uz noteiktiem reģioniem un valstīm, kā arī padziļinās dialogu ar NBS un Iekšlietu ministrijas iestādēm.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus