Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Aizsardzības ministrijas un DAIF Latvija vienošanās par ilgtermiņa sadarbības turpināšanu

Gatavojamies Mazā biznesa dienai 20/11/2021

Militārā rūpniecība – tautsaimniecības noturības un atveseļošanās pamats

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle-Ločmele parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbības turpināšanu š.g. 21.maijā.

Lasīt tālāk

Aicinām atbalstīt iniciatīvu ''Atbalsti mzao biznesu'', kas arī šogad deigitālajā telpā īstenos aktivitātes Mazā biznesa dienas ietvaros.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija aktīvi strādājam pie drošās piegādes ķēdes principu iedzīvināšanas, iesaistot Latvijas ražotājus aizsardzības spēju attīstības projektos un starptautiskās piegādes ķēdēs.

Lasīt tālāk

Atbildīga biznesa vēstneša programma biznesa ilgtspējas nodrošināšanai

Valsts ekonomikas stabilitātes pamatā ir spēja sadarboties ar Latvijas ražotājiem

Mazajam biznesam nepieciešams atbalsts ārkārtas stāvoklī

Pievienojies #CSRLatvia rīkotajā info pusstundā, kuras laikā sīkāk pastāstīsim par Atbildīga Biznesa Vēstneša (ABV) Apmācībām, kā arī atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!

Lasīt tālāk

Ministru kabinets pagājušajā nedēļā ir pieņēmis būtiskus lēmumus, kas veicinās individuālo aizsarglīdzekļu pieejamību valstī un stiprinās vietējos ražotājus

Lasīt tālāk

Mazajam biznesam nepieciešams atbalsts Corona 19 vīrusa radītā ārkārtas stāvokļa negatīvo seku mazināšanai.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus