Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Pētniecība

Saistoši ir starpnozaru pētījumi un atziņas, kuras pielietojamas politisko un sociāli ekonomisko procesu pilnveidē. 

Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvas 2024 laureāti

2. starptautiskais forums ''Izglītība nākotnei: no iesaistes līdz ietekmei''

Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvas 2023 laureāti

Š.g. 6.martā Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (turpmāk – DAIF Latvija) godināja ‘’Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvas 2024’’ laureātus.

Lasīt tālāk

Šogad starptautiskais forums “Izglītība nākotnei: no iesaistes līdz ietekmei” ikvienam skatītājam sniedza iespēju uzklausīt pasaules līmeņa futūristu un ekspertu no Šveices, ASV un Somijas viedokļus par cilvēku, prasmju un tehnoloģiju mijiedarbību nākotnē.

Lasīt tālāk

Š.g. 18.maijā, ‘’Industrijas dienu NBS’’ ietvaros Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (turpmāk – DAIF Latvija) kopā ar sadabības partneriem sveica ‘’Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvu 2023’’ ieguvējus.

Lasīt tālāk

Grāmata: Latvijas drošības un aizsardzības industrijas stāsti

Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvas 2022

Aizsardzības industrijas gada balvu izglītībā un pētniecībā 2021

Grāmatā ''Latvijas drošības un aizsardzības industrijas stāsti'' apkopoti trīs autoru stāstījumi. Grāmata pieejama lasītājiem drukātā formātā angļu valodā, bet digitālā versija pieejama latviski un angliski.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija ‘’Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvas 2022’’ saņem Rīgas Stradiņa universitāte un uzņēmumi ‘’Exonicus’’, ‘’Latvijas Mobilais Telefons’’ un ‘’Brasa Defence Systems’’.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija 3.gadu pēc Latvijas Drošības un aizsardzības klastera iniciatīvas sveic labākos pētniekus no Latvijas izglītības un pētniecības iestādēm un pasniedz ‘’Aizsardzības industrijas gada balvu izglītībā un pētniecībā’’.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus