Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

FasTracKids piedāvā mikronodarbības ārkārtas situācijā mājmācībai

Apzinoties, ka šis ir laiks, kad attālinātās mācības lielākajiem bērniem un attālinātais darbs prasa daudz uzmanības, FasTracKids Latvia rosina rast laiku arī pašiem mazākajiem, jo viņu attīstība noris visstraujāk. Kopā sniegsim mazajiem pozitīvas emocijas, jaunas zināšanas un prasmes sociālās distancēšanās laikā.

Piedāvājam Fas TracKids bērniem visā Latvijā ik nedēļu mikronodarbības mācībām mājās: vairāk: http://fastrackids.lv/macamies-majas/

Ģimenēm pastāvīgi ir pieejama vecāku vietne internetā, kas sniedz ieskatu mācību saturā un procesā, dod ierosinājumus zināšanu un prasmju pilnveidei. FasTracKids vecāki, reģistrējas: http://fastrackparents.com/ norādot bērna mācību vietu. Sazinieties ar savu mācību vietu, lai iegūtu piekļuves datus.

Lai sniegtu vislabāko atbalstu bērna attīstībai, vecākiem un pedagogiem ir jāzin, kādā veidā bērns mācas vislabāk. FasTracKids ir izveidojis mācīšanās potenciāla novērtējumu, vairāk: http://fastrackids.lv/fastrack-macisanas-potenciala-novertejums/. Sazinieties ar FasTracKids Latvia vai tuvāko FasTracKids apmācību vietu, lai pieteiktos novērtējumam!