Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

''Baltic Id'' rod pārdomātus investīciju piesaistes risinājumus, sniedz vadības konsultācijas, akcentējot izaugsmes stratēģiju realizāciju un cilvēkkapitāla attīstības jautājumus. ‘’Baltic Id’’ piedāvā korporatīvo komunikāciju un zīmolvedības pakalpojumus Baltijā. Vairāk: www.balticid.lv vai www.balticid.com

''FasTracKids Latvia'' sniedz iespēju ikvienam īstenot sapni par labāku pirmsskolas izglītību Latvijas bērniem izmantojot starptautiski novērtētu izglītības modeli. Tā ir iespēja sākt savu biznesu, uzlabot esošo piedāvājumu gan pašvaldību vai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs, gan interešu centros. Vairāk: www.fastrackids.lv

Baltic Id Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvas piemērošanai

Iekšlietu ministrijas industrijas diena 2023

FasTracKids piedāvā mikronodarbības ārkārtas situācijā mājmācībai

Baltic Id komanda ir iesaistījusies korporatīvās ilgtspējas rīcībpolitikas izstrādē un konsultācijās ar to veidojošām ietekmes pusēm pēdējos desmit gadus. Esam gatavi dalīties zināšanās par Eiropas ilgtspējas ziņošanas standartu (ESRS) piemērošanu.

Lasīt tālāk

2023.gada 20.aprīlī ''Iekšlietu ministrijas industrijas dienā 2023'' norisināsies divas paneļdiskusijas un paralēlās sesijas.Uzņēmumiem, izglītības un pētniecības iestādēm būs plašas iespējas vēstīt par savām aktualitātēm, jauniem produktiem, pakalpojumiem un pētījumu rezultātiem stendos.

Lasīt tālāk

FasTracKids International sniegs iespēju FasTracKids Latvia sadarbības partneriem attālināti atbalstīt ģimenēs bērnu attīstību Covid 19 izplatības ārkārtas situācijā.

Lasīt tālāk

FasTracKids kopā ar vecākiem veido bērnu panākumus

FasTracKids bērni visā pasaulē apvienojas

V.I.E.D.Ā.K.S. ceļš, kā mācīties

FasTracKids mācību vietas palīdz sagatavot bērnus panākumiem gan skolā, gan dzīvē. Ikvienā nodarbībā bērniem tiek sniegta iespēja rast sevī pārliecību, lai viņi spētu domāt paši un savā individuālajā veidā, tādējādi radoši risinot problēmas un efektīvi komunicējot.

Lasīt tālāk

Šī gada 7.novembrī koplasīšanā bērnus un ģimenes priecēs O.Mora stāsts “Paldies, Omu!” par dāsnu sievieti. Viņa dalās ar savu gardo sautējumu visā kopienā.

Lasīt tālāk

Šodien mums ir VIEDtālruņi, VIEDtelevīzijas un VIEDpulksteņi. Viss ir kļuvis VIEDĀKS. Bet kā ir ar mūsu bērniem?

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus